Basın Bildirileri

Adtriplex E-ticaret Zirvesi’nde!

eticaret zirve

Türkiye’de reklam dünyasına “performans” faktörünü getirerek sektörde yeni bir çığır açan Adtriplex, Dijital Ekonomi& E-ticaret Zirvesi’nde yerini alıyor. 1-2 Aralık tarihlerinde Hilton Convention Center’da gerçekleşecek olan Dijital Ekonomi & E-ticaret Zirvesi’nde Adtriplex, vizyonunu ve modelini tüm katılımcılarla paylaşacak.


Yeni dünyanın ekonomik dinamiklerinin, dijital ekonomide iş modellerinin, dijital teknolojilerin ve dijital pazarlamanın tüm yönleriyle ele alınacağı Dijital Ekonomi& E-ticaret Zirvesi’ne reklam dünyasına “performans” faktörünü getiren Adtriplex de katılacak.

Adtriplex standında Adtriplex Müdürleri, Fatih Yılmaz, Yaşar Yiğit, Ali Kemal Yalçın tüm kadro değişimli olarak yer alacak. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Adtriplex Genel Müdürleri “E-ticaret şirketleri bizim hedef müşterilerimiz olduğundan dolayı, bu sektöre hizmet veren birçok şirket gibi bizde bu etkinlikte yer almak istedik. Sektör tarafında herkesin içinde bulunacağı bir etkinlik olacak. Şu an yeni kurulan bir şirket olduğumuz için bu tür etkinlikler bizim için çok önemli” diyor.

E-ticaret Konferansı 1-2 Aralık tarihlerinde Hilton convention Center’da yapılacak. Coproline E-ticaret Eğitim Şirketi tarafından düzenlenen E-ticaret Konferansı’nın ana sponsorları Turkcell, Hürriyet ve gittigidiyor… Dijital Ekonomi& E-ticaret Zirvesi’nde yeni Dünyanın yeni ekonomik dinamikleri, dijital ekonomide iş modelleri, e-ticaret projeleri, dijital teknolojiler, dijital pazarlama, lojistik, mobil ticaret, sosyal ticaret ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi konular uzman konuşmacılar ve sektörün içinden katılımcılarla ele alınacak.

Adtriplex hakkında

Alman teknolojisi ve Affiliate konusunda uzmanlık sahibi olmak Türkiye'de bir Affiliate Network kurmak için en önemli önkoşullar... Bu avantajların farkında olan Affiliate uzmanları bağımsız Affiliate Network’ü adtriplex Ltd. Şti’yi merkezi İstanbul olmak üzere kurdular. adtriplex teknolojisi, 2010 yılında inhouse olarak geliştirildi ve ek olarak Almanya piyasasında private Network olarak bir yıl boyunca test edilip geliştirildikten sonra Türkiye piyasasına uygun olması için dil uyarlamasından geçti. Başlangıçta ayda 50 milyon sayfa gösterimine sahip olan Türk Affiliate Network’ü adtriplex, potansiyel yayıncılar ve reklamverenler ile özel görüşmelere devam ediyor. adtriplex ayrıca Türkiye pazarına giren ve ürünlerini online satmak isteyen Alman firmaları tarafindan da büyük ilgi görüyor.